Follow Us

O nas

 

Salon Firmowy Indigo to miejsce na światowym poziomie, promowane przez siedzibę główna jako najmodniejszy punkt stylizacji paznokci w okolicy. Dodatkowo jest Autoryzowanym Punktem Sprzedaży, w którym Klientka ma możliwość kupić luksusowe kosmetyki Indigo Home Spa, przeznaczone do profesjonalnej pielęgnacji w domu.

Stworzyliśmy nasz salon, w którym będą mogli Państwo skorzystać z szerokiej gamy zabiegów pielęgnacyjnych, przedłużania rzęs i profesjonalnej stylizacji paznokci.

Decydując się na skorzystanie z oferty Beauty Fabric możesz mieć pewność najwyższej jakości wykonywanych zabiegów.

Nasi specjaliści zajmą się Tobą kompleksowo proponując odpowiednie programy zabiegowe ukierunkowane na zdiagnozowane potrzeby. Właściwie dopasowane zabiegi opóźnią proces starzenia oraz pozwolą cieszyć się zadbanym, pięknym wyglądem przez długi czas.

W Beauty Fabric korzystamy z najbardziej renomowanych marek kosmetycznych oraz skutecznych i nowoczesnych urządzeń zabiegowych posiadających certyfikaty FDA i CE.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnej aparatury, osiągnięcie wymarzonego wyglądu staje się prostsze i szybsze niż kiedykolwiek wcześniej! Otwieramy się na nowe wyzwania, ale także na Twoje potrzeby.

btt